Abonējiet jaunumus!

Atstāj savu e-pasta adresi, lai saņemtu informāciju par īpašajiem piedāvājumiem.

×

Maizes un konditorejas rūpniecības lentes

Piedāvājam plašu transportieru lenšu sortimentu maizes un konditorejas rūpniecībai. Šo lenšu pamatu veido kords – audums (viens vai vairāki slāņi), kas ir pārklāts ar polivinihlorīdu (PVC) vai poliuretānu (PU). Lentes ražošanā izmantotie tehnoloģiski progresīvākie materiāli nodrošina tās stiprību, triecienizturību un izturību pret saplīšanu. Tiek ražotas baltā, zaļā un zilā krāsā.

Piedāvājam lentes atbilstoši sērijai:

Lentes Clina: Atbilst stingrākajiem starptautiskajiem standartiem (ir pārtikas sertifikāts FDA). Izturīgas pret dzīvnieku un augu izcelsmes taukiem un eļļām. Virsma var būt no PVC un PU. Antistatiska virsma. Darba temperatūra no -15°C līdz 90ºC. Biezums no 0,8 līdz 5,2 mm.

Lentes Novak: Īpašības tādas pašas kā Clina lentēm. Visas lentes ir zilā krāsā. Virsma ir no PVC un PU. Darba temperatūra no -15ºC līdz +90ºC. Biezums no 1,25 līdz 3,1 mm.

Lentes Aster: Izturīgas pret augu izcelsmes taukiem un eļļām. Virsma no PVC, profilēta. Antistatiskas. Ir pārtikas sertifikāts FDA. Darba temperatūra no -15ºC līdz +80ºC. Biezums no 3,2 līdz 13,80 mm.

Lentes TUBUL: Bez savienojuma. Tām nav šuvju un savienojuma vietu. Lieliski piemērotas maizes vai konditorejas mīklas pārvietošanai. Lentes izgatavotas no 100% vilnas, pie tām nelīp izstrādājumi. Biezums: 3 un 6 mm.

Lentes POLER: Šīs lentes var izmantot kā alternatīvu PU lentēm. Izturīgas pret augu izcelsmes taukiem un eļļām. Tās paredzētas biskvītu pārvietošanai laukā no krāsns un izrullēšanai. Izturīgas pret iegriezumiem. Viegli tīrāmas un izturīgas pret nolietojumu, nodilumu. Var strādāt augstā temperatūrā. Darba temperatūra no -20°C līdz +100°C. Īslaicīgi darba temperatūra līdz +120°C. Biezums no 0,3 līdz 2,1 mm.

Lentes atbilstoši to pielietojumam:

Lentes maizes klaipu veidošanai Lentes izvēlas atbilstošito vietai, funkcijai un pārvietojamās mīklas veidam. Clina 05UF / 05UFMT
Lentes CROISSANT kruasānu ražošanai Lentes, kas paredzētas darbam ar maza diametra ruļļiem, izceļas ar augstu izturību pret augu eļļām un taukiem. Clina 05UF/05UFMT Clina 07UF/07UFMT Clina 10FF
Transportiera lentes griešanas mašīnai Poliuretāna un kokvilnas/poliestera lentes ir paredzētas precīzai dažādu mīklas produktu pārvietošanai.

Clina 05UF/05UFMT Clina 07UF/07UFMT Clina 10FF/16FF

Clina 11DF/12AF

Rakstainās lentes virtuļu ražošanai Maksimālā garenvirziena elastība, strādājot ar naža asmeņiem. Izturīga pret augu un dzīvnieku izcelsmes eļļām un taukiem. Izmanto biskvītu un konditorejas izstrādājumu glazūras uzklāšanai un apsmidzināšanai. Dzesēšanas tuneļos. CLINA 06 K1F
Lentes smalkmaizīšu pacelšanai/nolaišanai Baltās lentes ar reljefu virsmu, uz kuras smalkmaizītes tiek novietotas griešanai. Izmanto pacelšanai/nolaišanai, ja produkti tiek iepakoti vairumā. ASTER 10GF
Lentes pārvietošanai krāsnī* Šīs lentes ir salīdzinoši karstumizturīgas un nodrošina labu pastāvīgu produkta transportēšanu. 

Clina 10FF, Clina 12FF, Poler 08EF, Clina 16 FF


*Šīs lentes tiek piegādātas tikai pēc speciāla pasūtījuma.


Jautāt

Uzdodiet mums savu jautājumu