Abonējiet jaunumus!

Atstāj savu e-pasta adresi, lai saņemtu informāciju par īpašajiem piedāvājumiem.

×

Plastmasu pulēšana

Akrila malām pēc griešanas ar maršrutētāju nereti ir matēta tekstūra. Lai nodrošinātu, ka produkta virsma ir nevainojami mirdzoša, piedāvājam dažādu malu pulēšanas iespēju klāstu: 

Pulēšana ar liesmu

Visizplatītākais paņēmiens. Liesmas pulēšanas iekārtas ar elektrolītu šķidrumu veido gāzi, kas smalkas sprauslas galā rada liesmu. Ātri un vienmērīgi virzot nelielo liesmiņu pār neapstrādātu akrila virsmu, tā sakausē virsmas šķautnes, radot gludu malu.

Manuāla pulēšana (pulēšana ar roku)

Akrila detaļas var nopulēt ar roku – vai nu apstrādājot detaļu pret rotējošu pulēšanas disku vai nopulējot to ar drānu, uz kuras uzklāta īpaša pulēšanas pasta. 

Šis paņēmiens ļauj nopulēt lielākas virsmas vai slīpas malas. Tā iespējams novērst arī nelielus skrāpējumus. Šis process prasa daudz laika un to izmanto tikai prototipiem, nelielām partijām, dārgām detaļām un remontam.

Dimanta malu pulēšana

Šī procedūra nodrošina kvalitatīvu plastikāta produkta apstrādi, nemainot tā malas īpašības. Sistēma virza plastikātu pār rotējošu griešanas mezglu ar dimanta galiņu, noņemot no malas nelielu materiāla daudzumu. Iekārtas precizitāte un griešanas ģeometrija var nogrieztai malai vienā darbībā piešķirt spoguļa vai matētu pulējumu.
Šo procesu bieži izvēlas produktiem, kas izmantojami veikalu iekārtošanā.


Jautāt

Uzdodiet mums savu jautājumu