Abonējiet jaunumus!

Atstāj savu e-pasta adresi, lai saņemtu informāciju par īpašajiem piedāvājumiem.

×

CNC apstrāde: ātrgaitas frēzēšana, manuāla virpošana un frēzēšana, CNC griešana

Mēs piedāvājam CNC un manuālās apstrādes pakalpojumus prototipiem, pēc pasūtījuma izgatavotām un neliela apjoma plastmasas detaļām. Mūsu uzņēmums var apstrādāt un ātri piegādāt plašu plastmasas materiālu klāstu.

Katram plastmasas materiālam ir atšķirīgas apstrādes īpašības un materiāla pielaides, tāpēc, lai nodrošinātu labāko iespējamo virsmas apstrādi, jāizmanto pareizais griešanas instruments. Mūsu pieredze darbā ar plastmasas materiāliem ļaus sniegt padomu par materiālu izvēli un dizainu, palīdzot jums izvēlēties īstu plastmasu un jūsu vajadzībām piemērotāko produkta apstrādi.

Pieejami plastmasas apstrādes, frēzēšanas un virpošanas pakalpojumi. Pieejams plašs plastmasas materiālu klāsts divdimensiju (2D) un trīsdimensiju (3D) darbībām. Piegādājam plašu pēc pasūtījuma izgatavotu produktu klāstu gan komerciāliem, gan industriāliem inženierijas apstrādes pielietojumiem.

Mēs specializējamies akrila un polikarbonāta, kā arī dažādu veidu inženierijas plastmasas materiālu – no acetāla, neilona, polietilēna (PE), PVDF, poliestera līdz alumīnijam, kokam un dažādiem materiāliem uz plastmasas bāzes – apstrādē, ko izmanto daudzās dažādās nozarēs, kur nepieciešami specializēti materiāli uz plastmasas bāzes un to apstrāde.

Mūsu lielākā liela ātruma CNC frēzēšanas iekārta var nodrošināt plastmasas lokšņu apstrādi izmērā līdz 4050 mm x 2050 mm


Jautāt

Uzdodiet mums savu jautājumu