Abonējiet jaunumus!

Atstāj savu e-pasta adresi, lai saņemtu informāciju par īpašajiem piedāvājumiem.

×

Plastmasu līme

 

 

Nosaukums   Apraksts
Līme UV 106

Ar UV stariem aktivizējama līme. Radīta elastīgo un cieto plastmasu līmēšanai, ideāli piemērota izmantošanai tur, kur nepieciešams elastīgs savienojums.

Tāpat līmē arī stiklu, metālu un lielāko daļu plastmasu veidu: PMMA, PC, PVC, PET. Līme ir caurspīdīga, pēc sacietēšanas paredzēta lietošanai līdz 135°C temperatūrā. Līmējuma vietas stiprība un dziļums ir atkarīgs no UV cietināšanas režīma.

Līme 4SC

Līme speciāli radīta, lai savstarpēji salīmētu PMMA, taču labi līmē arī citas termoplastmasas. Vislabāk piemērota viena veida plastmasu savstarpējai salīmēšanai. Nav piemērota cross-linked PMMA līmēšanai.

Līme ir ļoti gaistoša (ūdens konsistences), to ērti uzklāt uz līmējamās virsmas ar medicīnas šļirci caur adatu. PMMA salīmē 2–3 minūšu laikā, taču 80% no līmējuma vietas stiprības tiek panākti 72 stundu laikā.

Līme 42

Divkomponentu, caurspīdīga līme radīta, lai savstarpēji salīmētu liešanas un ekstrūzijas veidā ražotās PMMA ar PE, PC un citām plastmasām.
Istabas temperatūrā virsma tiek salīmēta 15 minūtēs, taču pietiekama līmējuma vietas stiprība salīmēto detaļu transportēšanai tiek sasniegta 4 stundu laikā pēc salīmēšanas. Turpmāko salīmēto plastmasu mehānisko apstrādi ieteicams veikt vismaz 24 stundas pēc virsmas savienošanas.

Līmes uzklāšanai uz līmējamās virsmas nepieciešama speciāla pistole.

Līme 16

Speciāli organiskā stikla (PMMA) līmēšanai radīta līme. Izceļas ar īpaši lielu līmējuma vietas stiprību, ātri sacietē un ir bezkrāsaina. Sacietējušās līmes īpašības ir līdzīgas PMMA īpašībām. Tāpat piemērota ABS, PVC, PC un citu plastmasu un porainu virsmu līmēšanai.

Līmējamām virsmām jābūt tīrām un sausām. Ar līmi jāapstrādā līmējamās virsmas un savstarpēji spēcīgi jāsaspiež, tad jāpatur 5–6 minūtes istabas temperatūrā.

Līme SG300-05 Divkoponentu līme, kas sajaucama ar aktivatoru attiecībā 10:1, paredzēta savstarpējai vienādu vai dažādu materiālu salīmēšanai. Labi līmē plastmasas, kompozīta materiālus un metālu. Līmējot metālu, nav nepieciešama laba virsmas sagatavošana.
Istabas temperatūrā līme sacietē 2–3 minūtēs, bet 80% no stiprības līmējamā vieta iegūst 2–4 stundu laikā.

Jautāt

Uzdodiet mums savu jautājumu